Czy da się usunąć konto na Binance?

Czy da się usunąć konto na Binance?

Usunięcie konta na giełdzie Binance nie jest możliwe. Jedyną opcją jest jego zablokowanie.5 dni temu

Czy można mieć dwa konta na Binance?

Subkonto umożliwia handel za pośrednictwem kilku kont. Można dzięki niemu rozdzielić obowiązki i zarządzać transakcjami.

Czy Binance jest bezpieczny opinie?

Binance posiada bardzo dobre opinie w internecie. Użytkownicy cenią tą platformę głównie za możliwość wpłaty PLN, dużą ilość altcoinów, wysokie bezpieczeństwo, wiele funkcji, rozbudowany ekosystem oraz niskie opłaty.

Jak odzyskać konto na Binance?

Aby odblokować konto, musisz przesłać film do naszego zespołu Wsparcia Klienta w celu weryfikacji wniosku.

Czy Binance jest legalne w Polsce?

Z opublikowanego dziś komunikatu Komisji Nadzoru Finansowego wyłania się znacznie mniej optymistyczny obraz. Prowadzenie giełd i kantorów kryptowalut oczywiście jest w naszym kraju legalne, jednak nie jest nadzorowane tak samo, jak wiele innych usług finansowych.

Co zamiast Binance?

Jaka giełda zamiast Binance? Wśród giełd polecanych przez naszą społeczność wyróżnić można m.in. giełdę Bybit, OKX, MEXC oraz Kraken.

Ile kosztuje wypłata z Binance?

Binance nie pobiera prowizji za wypłatę euro przez AdvCah.

Ile kosztuje konto na Binance?

Opłaty za wpłaty i wypłaty krypto | Binance. Binance nie pobiera opłat depozytowych.

Czy z Binance można wyplacic pieniądze?

Waluty fiat można wypłacać z platformy Binance przez Zen. Aktualnie Zen obsługuje wypłaty w CZK, HUF, PLN, EUR i RON. Należy pamiętać, że wypłaty w EUR są dostępne tylko dla użytkowników z potwierdzeniem adresu w UA, PL, RO, HU, CZ lub BG.

Czy Binance upadnie?

Czy Binance ma swój portfel?

Binance przechowuje wszystkie krypto-aktywa swoich klientów na oddzielnych kontach, które są identyfikowane oddzielnie od kont używanych do przechowywania krypto-aktywów należących do Binance. Binance korzysta z własnej infrastruktury portfela Binance, aby chronić aktywa użytkowników i własne aktywa Binance.

Jak długo idą pieniądze na Binance?

Jak długo trwają natychmiastowe wypłaty kartą? W większości przypadków Twoja prośba o wypłatę zostanie przetworzona w ciągu 5 minut. Jednak w niektórych rzadkich przypadkach przetwarzanie może potrwać do 24 godzin.

Dlaczego bańki blokuja krypto?

Wystarczy, że doszło do podejrzanej transakcji, w której wymieniłeś pieniądze osoby poszkodowanej np. na ETH, BTC czy inne aktywo cyfrowe. Przyczyną zablokowania jest wtedy podejrzenie możliwego wykorzystywania rachunku do „celów przestępczych” bądź wystąpienia ewentualnych nieprawidłowości.

Czy Binance to broker?

Jak skontaktować się z Binance?

Zaloguj się na konto Binance i kliknij ikonę [Wsparcie] w prawym dolnym rogu. Jeżeli korzystasz z Aplikacji Binance, kliknij ikonę [Wsparcie] na stronie głównej. 2. Pojawi się lista typowych problemów oraz ich rozwiązań, linki do samoobsługi oraz tematy często zadawanych pytań.

Jak napisac do supportu Binance?

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych użytkowników, uruchomiliśmy obsługę klienta w języku polskim. Aby uzyskać pomoc w języku polskim, wystarczy skorzystać z polskiej wersji strony Binance i kliknąć “Wyślij zgłoszenie” w “Obsługa klienta” na dole strony głównej lub kliknąć bezpośrednio w ten link.

Czy portfel na Binance jest bezpieczny?

Trust Wallet to oficjalny portfel mobilny Binance. Zapewnia bezpieczne i łatwe miejsce do przechowywania środków poza Binance, z mnóstwem funkcji wbudowanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z krypto.

Z jakiego kraju jest Binance?

Czy Binance dzwoni do klienta?

Ważne informacje: Pracownicy Binance nigdy nie skontaktują się z Wami poza oficjalną metodą komunikacji, jaką jest czat. Pracownicy Binance nigdy nie spytają o wrażliwe dane, typu hasła, nigdy nie poproszą Cię o przesłanie środków pod specjalny adres, nigdy nie zaoferują pomocy przy wpłacie lub zakładaniu konta.

Jakie karty obsluguje Binance?

Binance obsługuje płatności kartą Visa lub Mastercard.

Ile kosztuje 1 Kryptowaluta?

Aktualna wartość Bitcoina i kapitalizacja rynkowa Kapitalizacja rynkowa Bitcoina jest równa cenie Bitcoina pomnożonej przez liczbę BTC będących w obiegu. Aktualna cena Bitcoin wynosi 116,123.66 zł. Cena zmieniła się o -34.8476 zł w ciągu ostatnich 24 godzin przy wolumenie obrotów wynoszącym 2,261,728,450,565 zł.

Czy krypto w Polsce jest legalne?

Czy rynek kryptowalut upadnie?

Bitcoin wydaje się raczej stabilny, nawet bardziej stabilny niż złoto, które przez wiele lat było najbardziej stabilną walutą świata, ale wpływa na nie mocno sytuacja międzynarodowa - dodaje. Marcin Kubicki podkreśla, że dziś, mimo kryzysu, nie wydarzy się nic takiego, co sprawi, że ta kryptowaluta upadnie.

Co się dzieje z Binance?

Ile minimalnie można wplacic na Binance?

15 USD. Ta kwota minimalna różni się w zależności od danej waluty. Jednym z przykładów może być dodanie karty kredytowej lub debetowej VISA/Mastercard do konta Binance. Użytkownik może złożyć zlecenie zakupu krypto kartą kredytową/debetową na Binance i wybrać interesującą opcję wymiany fiat na krypto.

Jaki jest podatek od kryptowalut?

FAQ

 • Ile trzeba mieć Obserwujacych aby zrobić live?

  Live mogą prowadzić konta, które posiadają minimum 1 000 obserwujących; Aby prowadzić Live należy mieć ukończony 16 rok życia; Aby zarabiać na Live, przez gifty, trzeba mieć ukończone 18 lat.Po pierwsze, musisz mieć ukończone 16 lat. Aplikacja rozpozna to po dacie urodzenia, którą podałeś podczas rejestracji konta. Drugim warunkiem jest posiadanie co najmniej 1000 obserwujących na koncie, na który...

 • O co chodzi z subskrypcją na TikToku?

  TikTok potwierdził, że jest w trakcie testowania płatnej subskrypcji, która umożliwi użytkownikom korzystanie z aplikacji bez reklam – informuje techcrunch.com. Nowa opcja sprawdzana jest jednak tylko na jednym anglojęzycznym rynku poza Stanami Zjednoczonymi – czytamy. Ile kosztuje subskrypcja na TT? Platforma TikTok przeprowadza testy opcji abonamentu miesięcznego, dzięki któremu użytkownicy nie...

 • Ile warte są prezenty na TikToku?

  Prezenty stają się coraz popularniejsze na TikToku, jako że coraz więcej osób zaczyna streamować na tej platformie, a gifty są czymś w rodzaju standardowego donate'a, jak np. na Twitchu czy YouTube. Wszystkie mają jednak swoją określoną cenę, a kwoty zaczynają się już od 0,01 dolara aż do 199 dolarów.Jakie gifty na TikToku występują i ile są warte? Panda – pięć monet Włoskie dłonie – pięć monet Ek...

 • Ile zarabia się na IG?

  Ile zarabia się za posty na ig? obserwujących zarabiają 10-100 dolarów za post (artykuł w j. ang.) Mikroinfluencerzy, którzy mają od 10-50 tys. obserwujących zarabiają około 100-500 dolarów za post (wg danych magazynu Forbes, tekst w j. Z czego zarabia się na IG? Kluczem do zarabiania na Instagramie jest zgromadzenie zaangażowanej grupy obserwujących, którzy wchodzą w interakcje. Aby rozpocząć ws...

 • Ile kosztuje najdrozszy prezent na TikToku?

  Prezenty stają się coraz popularniejsze na TikToku, jako że coraz więcej osób zaczyna streamować na tej platformie, a gifty są czymś w rodzaju standardowego donate'a, jak np. na Twitchu czy YouTube. Wszystkie mają jednak swoją określoną cenę, a kwoty zaczynają się już od 0,01 dolara aż do 199 dolarów. Ile jest wart 1 diament na TikToku? Jeden diament jest wart połowę tego co jedna moneta. Twórca d...

 • Czy da się zarobić na Amazon?

  Na różnych platformach sklepów online można zarabiać, ale Amazon wyprzedza resztę jako największa i prawdopodobnie najbardziej wszechstronna opcja, niezależnie od tego, czy sprzedajesz, czy generujesz dochód z produktów i usług. Ile się zarabia na Amazon? ku pracownika magazynowego (zdecydowana większość załogi) ma zarobić 26 zł brutto/h. Po roku stażu będzie to 26,50 zł, a po dwóch 27,50. Oznacza...

 • Ile można zarobić na Amazon merch?

  Jak zarabiać na Merch by Amazon? Otrzymujesz prowizję za każdy sprzedany produkt. Wysokość prowizji zależy od ceny sprzedaży i ustalana jest przez Amazon. Prowizja zaczyna się od 4% i może wzrosnąć do 10%.Jak zarabiać na Merch by Amazon? Otrzymujesz prowizję za każdy sprzedany produkt. Wysokość prowizji zależy od ceny sprzedaży i ustalana jest przez Amazon. Prowizja zaczyna się od 4% i może wzrosn...

 • Czy praca w Amazon jest ciężka?

  Praca jest ciężka i bardzo monotonna. Często chodzi się dziesięć godzin i skanuje w ciszy, samotności. Czy Amazon to fajna praca? Amazon to stabilny, uczciwy pracodawca. Poza tym odpowiadały mi godziny pracy, w miarę elastyczne no i do tego spoko ludzie. Problem był, jak wychodziła kwestia awansu i nie ukrywam, że właśnie to zaważyło na mojej decyzji o odejściu z firmy. Ile godzin dziennie pracuje...

LEAVE A REPLY